Wyniki konkursu języka polskiego:

 

Laureaci:

I miejsce Hanna Szczepanek – 86,5 p.

II miejsce Natalia Masztalerz – 83 p.

III Patrycja Białowolska  i Gabriela Vykysala`– 81 p.

 

Finaliści:

IV miejsce Kamila Pawłowska – 78,5 p.

V miejsce Adrianna Michalak – 77,5 p.

VI miejsce Anna Wołejsza – 75,5 p.

VII miejsce  Klaudia Żubryk – 75 p.

VIII miejsce Sandra Szcześniak – 72,5 p.

IX miejsce Urszula Stawarz – 72 p.

X miejsce Gabriela Zdrojewska – 70,5 p.

 

Gimnazjum

Opiekun

Uczeń, ilość punktów –

część I / maks. 26p. + 3 za szczególne walory pracy

Czyt. ze zrozumieniem (max. 15p.)

Gra

maty

ka

(max. 15p.)

Wiersz

(max. 17 p.)

Wyp. pisemna

(max. 20p.)

Cały test

(max. 67p.)

RAZEM

(oba etapy konkur

su)

Gimnazjum nr 5

ul. Komuny Paryskiej 20

71 – 681 Szczecin

Monika Cis- Szałańska

Patrycja Peciak– 22 p.

Nikola Oskroba – 19 p.

14

0,5

10

20

44,5

66,5

Gimnazjum nr 42

z Oddziałami Dwujęzycznymi

Plac Mariacki 1

70 – 547 Szczecin

 

Anna Parchimowicz

 

Stanisława Żychlińska

 

Dorota Madoń

 

Hanna Dux- Piszko

Patrycja Białowolska – 24 p.

Julianna Janczak – 20 p.

 

Adrianna Michalak – 26 p.

 

 

Kamila Pawłowska – 23 p.

 

Katarzyna Kruk – 23 p.

13

 

 

14

 

 

10,5

 

13,5

12

 

 

9,5

 

 

13

 

1

12

 

 

11

 

 

14

 

9

20

 

 

17

 

 

18

 

20

57

 

 

51,5

 

 

55,5

 

43,5

81

 

 

77,5

 

 

78,5

 

66,5

Katolickie Gimnazjum im. Św. Stanisława Kostki

pl. Św. Ottona 1a

71-242 Szczecin

 

 

Aneta Tyrka

 

 

 

 

Patrycja Ponieważ

Alicja Wilińska – 23 p.

Katarzyna Zalewska – 24 p.

Gabriela Vykysala` - 25 p.

Małgorzata Patryn – 20 p.

 

Julia Juzka – 20 p.

12,5

13

12

6

0

9

11

11,5

15

15

20

20

44,5

44,5

56

67,5

68,5

81

Gimnazjum Mistrzostwa Sportowego w Centrum Mistrzostwa Sportowego

ul. Mazurska 40

70 – 424 Szczecin

Justyna Wilk

Karolina Bartniczuk – 20 p.

Sandra Szcześniak – 22 p.

 

10,5

 

10

 

10

 

20

 

50,5

 

72,5

Gimnazjum nr 34

ul. Wojciechowskiego 50

71-476 Szczecin

Ewa Bajko – Jasińska

 

Agnieszka Kachniarz

Julia Wiklińska – 19 p.

Anna Miastowska – 20 p.

 

Natalia Rusoł – 27 p.

Kinga Kozieł – 29 p.

Julianna Poczopko – 27 p.

 

 

 

12,5

11,5

12,5

 

 

 

0,5

0

2

 

 

 

2

7

11,5

 

 

 

10

4

4

 

 

 

25

22,5

30

 

 

 

52

51,5

57

Gimnazjum nr 10

ul. Siemiradzkiego 2

71-331 Szczecin

Joanna Sienkiewicz

 

Klaudia Szostak

Sylwia Afeltowicz – 20 p.

Malwina Szumińska– 23 p.

 

Weronika Gnoińska- Rąpała – 25 p.

 

9,5

 

9,5

 

5,5

 

6,5

 

7

 

12

 

15

 

15

 

37

 

43

 

60

 

68

Gimnazjum nr 12

im. Stanisława Lema

ul. Świętoborzyców 40

71-665 Szczecin

Katarzyna Wójcik

 

 

Joanna Stafiej

Bartosz Nosal – 23 p.

Karolina Barczyńska – 19 p.

Paula Felczak – 21 p.

 

Gabriela Zdrojewska – 27 p.

Patrycja Graczyk – 21 p.

Urszula Stawarz – 27 p.

 

 

14

 

 

 

10

 

13,5

10,5

 

 

 

1,5

 

2,5

7

 

 

 

12

 

9

12

 

 

 

20

 

20

43,5

 

 

 

43,5

 

45

66,5

 

 

 

70,5

 

72

Gimnazjum nr 7

im. Sybiraków

ul. Z. Nałkowskiej 33

70-785 Szczecin

Renata Ogielska

 

Anna Szuflińska

 

Joanna Michalak

Natalia Masztalerz – 27 p.

 

 

Paulina Tykwińska – 19 p.

Kinga Lange – 24 p.

 

Julia Bielińska – 24 p.

13

 

 

 

10

 

9

13,5

 

 

 

1

 

0

12,5

 

 

 

11

 

6

17

 

 

 

9

 

14

56

 

 

 

31

 

29

83

 

 

 

55

 

53

Gimnazjum nr 16

przy XIII LO w Szczecinie

ul. Unisławy 26

71-413 Szczecin

Katarzyna Turnau-Matynia

Anna Wołejsza – 29 p.

12,5

1

13

20

46,5

75,5

Gimnazjum nr 26

Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 9

ul. Małkowskiego 12

70-306 Szczecin

Afrodyta Prochaska

Cezary Jarocki – 18 p.

Aleksandra Górczyńska – 22 p.

 

8

 

0

 

8

 

10

 

26

 

48

Zespół Szkół Gimnazjalnych

ul. T. Kościuszki 17

73-150 Łobez

Joanna Marek

 

Jolanta Czajka

Aleksandra Szynkaruk – 28 p.

 

Natalia Kościukiewicz – 25 p.

Malwina Michna – 20 p.

10,5

 

11

4

 

2

6

 

8

16

 

20

36,5

 

41

64,5

 

66

Gimnazjum nr 46  w Zespole Szkół Ogólnokształcących nr 1

ul. Ofiar Oświęcimia 14

70-503 Szczecin

Kinga Jankowska

 

 

Mirosława Chojnacka

Bartosz Augustyniak – 22 p.

Alicja Kucharska – 20 p.

Hanna Szczepanek – 28 p.

 

Alicja Górnik – 26 p.

Inga Nizioł – 20 p.

Klaudia Żubryk – 23 p.

10

 

14

 

13

 

13,5

7

 

11,5

 

3,5

 

11,5

0

 

13

 

9

 

9

20

 

20

 

16

 

18

37

 

58,5

 

41,5

 

52

59

 

86

 

67,5

 

75

Gimnazjum nr 23

Zespół Szkół nr 1

w Szczecinie

ul. Młodzieży Polskiej 9

70-774 Szczecin

Bożena Makowska-Janusz

Natalia Banaś  - 19 p.

Daria Skórzewska – 22 p.

 

9,5

 

5

 

8

 

18

 

40,5

 

62,5

Gimnazjum nr 3

im. Janusza Kusocińskiego

ul. Malczewskiego 22 A

71 – 612 Szczecin

Małgorzata Wysocka

Wiktoria Kozłowska – 25 p.

6

3,5

1

17

27,5

52,5

Gimnazjum nr 8

ul. Dubois 38/41

71-610 Szczecin

Katarzyna Rudźko

Wiktoria Łabrzycka – 25 p.

11

0

6

12

29

54

Gimnazjum nr 1

im. Polskich Noblistów

ul. Tanowska 14

72-010 Police

Beata Borowska - Garbarczuk

 

 

Laura Puc – 22 p.

Karolina Gabryś – 24 p.

Natalia Kalemba – 29 p.

9,5

10

12

0

1

4

5

14

2

18

7

19

32,5

32

37

54,5

56

66

Gimnazjum nr 1

ul. W. Reymonta 23

71-276 Szczecin

Jolanta Geisler

Emilia Lech – 26 p.

Nicole Tanona – 20 p.

Krzysztof Kowalak – 22 p.

Natalia Martyniak – 24 p.

Karolina Michniewicz – 21 p.

Aleksandra Sajewicz – 23 p.

9,5

 

8

6

 

12,5

1

 

0

0,5

 

1,5

6

 

7

6,5

 

11

15

 

8

17

 

20

31,5

 

23

30

 

45

57,5

 

45

54

 

68

 

Laureatom i finalistom oraz ich opiekunom serdecznie gratulujemy i wszystkich zapraszamy na uroczyste podsumowanie XIII edycji konkursów dla gimnazjalistów organizowanych przez Katolickie Liceum Ogólnokształcące w Szczecinie, które odbędzie się w budynku KLO przy al. Wojska Polskiego 76 w sobotę 05. kwietnia 2014 r. o godz. 10:00.