Katolickie Liceum Ogólnokształcące w Szczecinie

 

Wyniki I etapu konkursu polonistycznego dla gimnazjalistów

 

Gimnazjum

Opiekun

Uczeń, ilość punktów –

część I / maks. 26p. + 3 za szczególne walory pracy

Gimnazjum nr 5

ul. Komuny Paryskiej 20

71 – 681 Szczecin

Monika Cis- Szałańska

Patrycja Peciak, kl. III D – 22 p.

Nikola Oskroba, kl. III D – 19 p.

Gimnazjum nr 42

z Oddziałami Dwujęzycznymi

Plac Mariacki 1

70 – 547 Szczecin

Anna Parchimowicz

 

 

Stanisława Żychlińska

 

Dorota Madoń

 

Hanna Dux- Piszko

Patrycja Białkowska – 24 p.

Julianna Janczak – 20 p.

 

Adrianna Michalak – 26 p.

 

Kamila Pawłowska – 23 p.

 

Katarzyna Kruk – 23 p.

Katolickie Gimnazjum

im. św. Stanisława Kostki

Pl. Św. Ottona 1a

71-242 Szczecin

 

Aneta Tyrka

 

 

 

Patrycja Ponieważ

Alicja Wilińska – 23 p.

Katarzyna Zalwska – 24 p.

Gabriela Vykysala` - 25 p.

Małgorzata Patryn – 20 p.

 

Julia Juzka – 20 p.

Gimnazjum Mistrzostwa Sportowego w Centrum Mistrzostwa Sportowego

ul. Mazurska 40

70 – 424 Szczecin

Justyna Wilk

Karolina Bartniczuk – 20 p.

Sandra Szcześniak – 22 p.

Gimnazjum nr 34

ul. Wojciechowskiego 50

71-476 Szczecin

Ewa Bajko-Jasińska

 

 

Agnieszka Kachniarz

Julia Wiklińska – 19 p.

Anna Miastowska – 20 p.

 

Natalia Rusoł – 27 p.

Kinga Kozieł – 29 p.

Julianna Poczopko – 27 p.

Gimnazjum nr 10

ul. Siemiradzkiego 2

71-331 Szczecin

Joanna Sienkiewicz

 

 

Klaudia Szostak

Sylwia Afeltowicz – 20 p.

Malwina Szumińska– 23 p.

 

Weronika Gnoińska-Rąpała – 25 p.

Gimnazjum nr 12

im. Stanisława Lema

ul. Świętoborzyców 40

71-665 Szczecin

Katarzyna Wójcik

 

 

 

Joanna Stafiej

Bartosz Nosal – 23 p.

Karolina Barczyńska – 19 p.

Paula Felczak – 21 p.

 

Gabriela Zdrojewska – 27 p.

Patrycja Graczyk – 21 p.

Urszula Stawarz – 27 p.

Gimnazjum nr 7

im. Sybiraków

ul. Z. Nałkowskiej 33

70-785 Szczecin

Renata Ogielska

 

 

Anna Szuflińska

 

 

Joanna Michalak

Natalia Masztalerz – 27 p.

 

 

Paulina Tykwińska – 19 p.

Kinga Lange – 24 p.

 

Julia Bielińska – 24 p.

Gimnazjum nr 16

przy XIII LO w Szczecinie

ul. Unisławy 26

71-413 Szczecin

Katarzyna Turnau-Matynia

Anna Wołejsza – 29 p.

Gimnazjum nr 26

Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 9

ul. Małkowskiego 12

70-306 Szczecin

Afrodyta Prochaska

Cezary Jarocki – 18 p.

Aleksandra Górczyńska – 22 p.

Zespół Szkół Gimnazjalnych

ul. T. Kościuszki 17

73-150 Łobez

Joanna Marek

 

 

Jolanta Czajka

Aleksandra Szynkaruk – 28 p.

 

Natalia Kościukiewicz – 25 p.

Malwina Michna – 20 p.

Gimnazjum nr 46  w Zespole Szkół Ogólnokształcących nr 1

ul. Ofiar Oświęcimia 14

70-503 Szczecin

Kinga Jankowska

 

 

 

Mirosława Chojnacka

Bartosz Augustyniak – 22 p.

Alicja Kucharska – 20 p.

Hanna Szczepanek – 28 p.

 

Alicja Górnik – 26 p.

Inga Nizioł – 20 p.

Klaudia Żubryk – 23 p.

Gimnazjum nr 23

Zespół Szkół nr 1

w Szczecinie

Ul. Młodzieży Polskiej 9

70-774 Szczecin

Brak karty zgłoszeniowej

Natalia Banaś  - 19 p.

Daria Skórzewska – 22 p.

Gimnazjum nr 3

im. Janusza Kusocińskiego

ul. Malczewskiego 22 A

71 – 612 Szczecin

Małgorzata Wysocka

Wiktoria Kozłowska – 25 p.

Gimnazjum nr 8

ul. Dubois 38/41

71-610 Szczecin

Katarzyna Rudźko

Wiktoria Łabrzycka – 25 p.

Gimnazjum nr 1

W Policach

Brak karty zgłoszeniowej

Laura Pac – 22 p.

Gimnazjum nr 1

ul. W. Reymonta 23

71-276 Szczecin

Jolanta Geisler

Emilia Lech – 26 p.

Nicole Tanona – 20 p.

Krzysztof Kowalak – 22 p.

Natalia Martyniak – 24 p.

Karolina Michniewicz – 21 p.

Aleksandra Sajewicz – 23 p.

 

Brak karty zgłoszeniowej

Karolina Gabryś – 24 p.

 

SERDECZNIE GRATULUJEMY!!!

 

DRUGI ETAP KONKURSU

(TJ. TEST SPRAWDZAJĄCY WIEDZĘ I UMIEJĘTNOŚCI Z JĘZYKA POLSKIEGO)

ODBĘDZIE SIĘ:

7 LUTEGO BR. O GODZ. 16:00

W BUDYNKU KATOLICKIEGO LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCEGO

PRZY AL. WOJSKA POLSKIEGO 76 W SZCZECINIE.

ZAKWALIFIKOWAŁY SIĘ DO NIEGO OSOBY, KTÓRE ZA PRACĘ LITERACKĄ UZYSKAŁY 22 PUNKTY LUB WIĘCEJ.

UCZNIÓW PROSIMY O ZABRANIE ZE SOBĄ LEGITYMACJI SZKOLNYCH.

 

 

inne konkursy>>>